Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkeği aşk hayatında hareketlidir ve ondan duygusallık beklemek pek doğru olmaz. Aşık olmadığı sürece durdurulamaz ve sürekli hayatlarına birisi girip, çıkar. Aşk hayatının macera dolu olduğunu söylememiz gerekiyor. Özellikle genç yaşlarda ciddi birlikteliğe adım attığını görmek mümkün değildir. Şartlar ne olursa olsun, birlikte olduğu kişiyi her anlamda mutlu edebilir. Onunla birlikte olan kadın, geçen hiçbir an için pişmanlık duymayacaktır.

Yay burcu erkeği birlikte olacağı kişinin tıpkı kendisi gibi eğlenceli ve neşeli olmasını ister. Sürekli olarak kendisini kısıtlayacak, sorunlar çıkartacak ve keyfini kaçıracak kişiyle asla birliktelik kurmaz. Onunla birlikte olmak isteyen kadın biraz sabırlı ve sakin olmalıdır. Aşırı kıskançlığa gelemez. Yay burcu erkeği özgürlüğünden tamamen vazgeçemez ve bunu mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir.

Yay burcu erkeği aşık olduğunda sahiplenici, kıskanç ve kısıtlayıcı olabilir ancak hiçbirinde aşırıya kaçmaz. Aşık olduğunda partnerine sadık olacaktır. Evlilik kararı alana kadar farklı deneyimler elde etmek ister. Ciddi beraberliğe başladığında ya da evlilik kararı aldığında birlikteliğini riske atacak hiçbir harekette bulunmazlar.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını aşk hayatında sürekli olarak değişkenlik gösterir. Genç yaşlarda bir erkeğe bağlanması ve çok fazla aşık olması pek muhtemel değildir. O, genç yaşlarında dilediği gibi yaşamak ister. Yay burcu kadını erkekleri nasıl elde edeceğini bilir. İstediğinde onları parmağında oynatacak kadar usta, istediğinde de aşka ihtiyacı olan bir kadın gibi olabilir. Bu konuda ilginç yetenekleri bulunur ve bunları göz önünde bulundurduğumuzda korkulacak bir kadındır.

Yay burcu kadını aşkı çok fazla aramaz. İlk olarak karşısındaki erkekle arkadaşlık kurmak, yakınlaşmak ister. Aşık olmadan önce karşısındaki erkeğin ne gibi özellikler taşıdığına dikkat eder. Onun için karşısındaki erkekle taşıdığı ortak özellikler çok önemlidir. İzlenimleri olumlu yönde ise, karşısındaki erkekle yakınlaşma kararı alabilir.

Yay burcu kadını aşkı aramadığı için onunla duygusal bağ kurmak çok kolay gerçekleşmez. Aşkın bir gün mutlaka kendisini bulacağından emindir ve aramak gibi bir derdi yoktur. Yay burcu kadını kendisi için doğru erkeği bulduğunda tam anlamıyla değişir. İçinde barındırdığı tutku açığa çıkar. Birlikte olduğu erkeğinin içini kıpır kıpır edebilir. Sevgisinin sınır yoktur.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yay Burcu Aşk