Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yay burcu erkeği kalabalık içerisinde seçilebilecek fiziksel özelliklere sahiptir. Özellikle gözleri ve saçları çok belirgindir. İri gözler, parlak ve dolgun saçlar herkesin beğenisini kazanır. Dudakları dolgundur ve mutlu olduğu zaman bu durum dudaklarından belli olabilir. Yay burcu erkeği rahat bir işte çalışıyor ya da çalışmıyorsa, mutlaka sakal bırakmak ister.

Yay burcu erkeğinin boyu uzundur. Vücut yapısı ise atletiktir. Kilo almaya meyilli değillerdir. Modayı takip etmedikleri, giyim tarzlarından rahatlıkla belli olur. Sürekli olarak spor giyinmek ister. Takım elbisenin altına spor ayakkabıyı giyebilecek cesarete sahiptir. Nasıl göründükleri değil nasıl rahat ettikleri önemlidir.

Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Tüm burcun erkekleri arasında en entelektüel ve beyefendi olan, Yay burcu erkeğidir. Her zaman kibar olmasını bilir. Fazlasıyla bilgilidir ve asla öğrendiklerim bana yeter demez. Cana yakın, sıcakkanlı ve samimi davranışları asla yapmacık değildir. İş, aile ve sosyal hayatında daima bu şekilde davranır. Oturmasını, kalkmasını, konuşmasını bilen bu erkek eğlenmesini de iyi bilir. İçten davranışları herkes tarafından beğenilir ve takdir edilir.

Yay burcu erkeğinin içinde hiç kötülük yoktur. Birini kırsa bile bu gerçekten istemeden olmuştur ve kırdığı insanın gönlünü yapmak için de her yolu deneyecektir. Duyarlıdır ve her insanın eşit olduğuna inanır. Onun duyarsız olduğunu söyleyen kişi çok fazla yanılmıştır. Yay burcu erkeğinin enerjisi üst düzeydir. Ona ayak uydurmak herkesin harcı değildir. Yerinde duramaz. Çok konuşur, boş konuşmaz. Çok gezer, çok fazla şey öğrenir. Yaşamın her zaman bir şeyler öğrettiğine inanır.

Yay burcu erkeği yaşam enerjisi ile doludur. Hareketli ve sosyal yaşantısı olan bu erkeğin çok fazla arkadaşı da vardır. Yerinde duramaz aksi halde çok fazla sıkılır ve mutsuz olabilir. Değer verdiği insanlarla birlikte vakit geçirmek ister ve onlar için yapmayacağı fedakârlık yoktur. İyi niyetli olması, hayatlarına kendisi gibi iyi niyetli insanların girmesini sağlar. Yay burcu erkeği yalandan asla hoşlanmaz. Duyacağı söz kendisini yıkacak bile olsa doğru olanı duymak ister. Fazlasıyla dürüst olması, herkesi şaşkına çevirebilir.

Yay burcu erkeği insanlar mutlu olsun diye yalan söyleyecek birisi değildir. Çevresinde bulunan bazı insanlar onun bu yönünü ağır bir şekilde eleştirebilir. Yay burcu erkeği meraklı olması ile de bilir. Onun bu kadar bilgili olması, meraklı olmasından kaynaklanır. Kimi zaman kendisini hiç ilgilendirmeyecek konulara bile ilgi duyabilir. Yay erkeği zaman zaman eleştiride bulunabilir ancak insanların kendisini eleştirmesine tahammül edemeyebilir.

Yay burcu erkeği özgürlüğüne tam anlamıyla aşıktır. Çok fazla arkadaşı olsa bile çoğu zaman yalnızlıktan keyif alır. Dilediği gibi yaşamak, dilediği gibi hareket etmek ister. İnsanları eğlendirmesini bilen yapısı vardır. Her durumdan keyif alır ve yanındaki herkese keyif verir. Çok konuştuğu gibi aksine çok sessiz de olabilir. Bu konuda iki farklı kişiliği vardır. Zaman zaman çocuklaşabilir, kimi zaman da fazlasıyla olgunlaşır. Yay burcu erkeği için aile hayatı önemlidir. Evde vakit geçirmek ve ailesiyle olumlu paylaşımlarda bulunmak ister.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkeğinin aşk hayatı daima karışıktır. Ne yaptığını, ne istediğini tahmin etmek zordur. Rüzgâr nereden esiyorsa, hemen o tarafa yönelirler. Birlikte olduğu kişinin kalbini ateşiyle yakabilir. Zor aşık olur ancak hayatlarında her zaman bir kadın vardır. Özgürlüğünü seviyor olmaları, ilişkilerinin kısa süreli olmasına neden olabilir.

Yay burcu erkeği aşkı, eğlence ve duygusallık içerisinde yürütmek ister. Zaman zaman romantik olacaktır, kimi zamanda o romantik adamdan kırıntılar dahi bulunmaz. Gözüne kestirdiği kadının işi gerçekten zordur. O kadının kalbini fethetmek için her yolu denemeye hazırdır. Zorlu kadınların dışında, Yay burcu erkeğinin cazibesine kapılmayacak kadın azdır. Gerçekten aşık olduğunda ise sadık kalır. Her zaman partnerini düşünür.

Yay Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Yay burcu erkeğinin en olumlu özelliği güvenilir olmasıdır. Kimsenin güvenini ve inancını boşa çıkartmaz. Enerjisi yüksektir ve yerinde duramaz. İçten, sevimli ve cömerttir. İdeallerinin peşinden gitmeyi sever. Doğru ve yanlış arasında seçim yapabilen, yargılama yeteneği üst düzeyde bir erkektir. Sözünü esirgemez, ne düşünüyorsa direkt söyler. Araştırmacı yönü vardır. Özgürlüğünü de sever. Her zaman mutlu olmayı başarır.

Yay Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Yay burcu erkeğinin en olumsuz özelliği içten içe huzursuz olması ve bunu da etrafına yansıtmasıdır. Dikkatsiz ve özensiz davranışlar sergileyebilir. Düşünce yapısı pek hızlı değildir. Hızlı karar vermeyi başaramaz. Gereğinden fazla iyimserdir. Tembeldir, girişken olmayı bir türlü başaramaz.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yay Burcu Erkeği