Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay burcu kadını fiziksel olarak diğer burçlardan çok daha farklıdır ve toplum içerisinde kolaylıkla seçilebilecek çekiciliğe sahiptir. Gözleri oldukça büyük ve geniştir. Gözleri birbirine yakın değildir. İlk bakışta dalgalı ve karmaşık saçlar dikkat çeker. Gerçekten sinirli olmasının dışında, yüzü sürekli gülümser gibidir. Bu konuda dolgun dudakları ön plana çıkar.

Yay burcu kadının en çok gözleri ilgi görür. Alın yapısı ise geniştir. Boyları genellikle fazla uzun değildir. Hoş vücut yapıları vardır. Söz konusu giyim olduğunda ise rahattır. İçinde kasılacağı, rahat edemeyeceği hiçbir kıyafeti giymezler. Modayı fazla takip etmez. Rahatlık onun için daha fazla ön plandadır. Kişisel bakımına da önem verir.

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay burcu kadınının en belirgin özelliği çok fazla kültürlü ve entelektüel olmasıdır. Hangi ortamda nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Onun yanında olan kişi asla ondan şüphe duymaz. Her konuda bir fikri vardır ve herkes tarafından beğenilen kişidir. İnsanları eğlendirmeyi bilir. Keyif verici ve rahatlatıcıdır. Sevilen ve aranılan kadındır. Onun her davranışında ve hareketinde akılcı olduğunu görmek mümkündür. Sahip olduğu olumlu özellikler göz önünde bulundurulduğunda, onu beğenmeyecek kişi çok azdır.

Yay burcu kadını her konuda duyarlıdır. Her şeye ilgi duyabilir. Akıllarında sürekli olarak birden fazla konu vardır. Meraklı olmaları sayesinde hemen her konuda bilgileri de vardır. Sahip olduğu bilgi ile boy ölçüşmek zordur. Yay burcu kadını olumsuzluk karşısında hemen moralsiz kalabilir. Bulunduğu ortamında kendisine keyif vermesini ister. Enerjisi yüksek olan Yay burcu kadını durduğu yerde duramaz. Sürekli farklı ortamlarda bulunmayı tercih eder. Çoğu zaman yalnız kalmayı tercih eden bu kadın, arkadaşlarına da çok önem verir. Dostlarına değer verir ve onların iyiliği ister.

Yay burcu kadını eğlence hayatına düşkündür. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Onların sürekli olarak yolculuk yaptığını söylemek mümkündür. Farklı farklı ülkelere gider ve herkesin yapmak isteyeceği aktiviteler gerçekleştirir. İsteklerinin parasız gerçekleşmeyeceğinin de farkındadır ve maddiyata da önem verir. Maddi gücü elinde bulundurmak ister ve bunun için çok fazla çalışmaya hazırdır. Paraya değil, paranın getireceklerine önem verir. Sahip olduğu parayı, ihtiyacı olan insanlar için harcamaya hazırdır.

Yay burcu kadınının çok fazla ilgi duyduğu şey vardır. Hayatında her zaman değişiklik olsun ister. Onunla birlikte olan kişi, onun ne kadar eğlenceli bir hayatının olduğuna şaşırabilir. Yay burcu kadını özgürlük arayışındadır. Özgürlükleri için yapmayacakları şey yoktur. Kimsenin onu kısıtlamasına gelemez. Yay burcu kadını emir almayı da sevmez. Ondan bir şey isteyecek kişi mutlaka kibar bir şekilde istemelidir.

Yay burcu kadını sevilmek ister ve yapmış olduğu bir şeyde takdir edilmek onları çok fazla mutlu edecektir. Yay kadınının sohbetine doyum olmaz. Özgüveni yüksektir ve yapmak istediği bir şey varsa bunu mutlaka elde edeceğinin farkındadır. Konuşma yeteneği de üst düzeydedir ve istekleri konusunda kendisine çok fazla yardım sağlayabilir.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını aşk hayatında durdurulması zor karaktere sahiptir. Onunla yakınlaşan bir kişi, Yay burcu kadının hemen kendisine aşık olduğunu düşünebilir ancak muhtemelen yanılacaktır. Yay burcu kadını kolayca sevip, kolayca vazgeçebilir. Gerçek aşkı bulduğuna inanmaları gerçekten zordur. Aşk hayatları yakıcıdır. İlişkisini dopdolu yaşamak ister. Özgürlüğüne düşkündür ve asla kısıtlanmak istemez. Birlikte olduğu kişiyi fazlasıyla kıskanır.

Yay burcu kadınının dürüst olması, aşk hayatına da yansımıştır. Sevmiyorsa, bunu partnerine rahatlıkla söyleyebilir. Çoğu ilişkisinin kısa sürmesi bundan kaynaklanır. Gerçek aşkı bulduğunda gerçekten mutlu olacak ve partnerini mutlu edecektir. Yay burcu kadını aşk hayatında romantiktir. Onun için ateşli aşık diyebiliriz. Partnerine daima yakın davranır. Soğuk davranışlar ona göre değildir.

Yay Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Yay burcu kadınının en olumlu özelliği coşkusudur. Coşkusu, çevresinde bulunan insanları da mutlu etmelerini sağlayabilir. Bakış açıları dar değildir. Farklı yorumlara ve düşüncelere önem verir. İçi dışı birdir. Dürüst karakterleri vardır. Asla ama asla yalan söylemezler. İdealleri doğrultusunda yaşarlar. Oldukça sevimlidir ve özgürlüğünün peşinden gitmeyi tercih eder. Güvenilir kadınlardır.

Yay Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Yay burcu kadını kendi nasıl istiyorsa öyle yaşar ve öyle hareket eder. Bu da onların en olumsuz özelliği olarak dikkat çekmektedir. Zaman zaman bencil ve kendini beğenmişlikleri ile ön plana çıkarlar. Kaprislidir. Nerede, ne zaman, nasıl konuşacağını pek bilmez. Dikkatsizdir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yay Burcu Kadını